Дам 30 балів допоможуть з розвязком.Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 4 см,а

бічне ребро 3 см. Знайдіть висоту піраміди та площу бічної поверхні піраміди?

Ответы на вопрос

Отвечает Малюкевич Александра.

Ответ:

SO=1 (см)

S=8√5(см²)

Объяснение:

из треугольника SOD(∠O=90°) найдём высоту SO²=SD²-OD²

OD=1/2BD, BD - диагональ квадрата. ОD=1/2*√2*4=2√2

  SO²=3²-(2√2)²

SO²=1; SO=1 см

S=4*1/2*DC*SK

SK²=OK²+SO²

OK=2 см(половина стороны квадрата)

SK²=4+1

 SK=√5

S=4*1/2*4*√5

S=8√5(см²)