Площа бічної поверхні призми дорівнює 10см^2, а площа основи - 4см^2. Знайдіть площу повної

поверхні призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиман Виктория.

Ответ:

S полн. поверхн. = S бок. поверхн. + 2 * S осн = 10 + 2 * 4 = 10 + 8 = 18 см².