3.2. Теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешіңдер. 1) x-y=6. x+x-y=-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Bilovus Diana.

Ответ:

Х- У=6

Х-У-6=6-6

Х-У-6=0

Х+Х-У=-4

1х+1х-у=-4

2х-у=-4