Спооочнооо❗️❗️❗️❗️❗️ Периметр рівностороннього трикутника дорівнює 18 см . На його сторонах у

зовнішню частину побудовано рівні рівнобедрені трикутники , сума периметрів яких дорівнює 60 см . Знайдіть сторони цих рівнобедрених трикутників.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Алексей.

Ответ:

6см 7см 7см

Объяснение:

Периметр рівностороннього трикутника це сума його сторін, отже

його сторона дорівнює 18/3=6см так, як в нього усі сторони рівні

Було побудовано 3 рівних рівнобедрених трикутників сума периметрів яких дорівнює 60 см, отже периметр одного дорівнює 60/3=20см

Тому, що у завдані вказано що вони побудовані у зовнішню частину припустимо що сторона рівностороннього трикутника є основою рівнобедреного і дорівнює 6см ,через те, що у рівнобедреного трикутника 2 стороні рівні.його сторона дорівнює (20-6)/2=7см