Як Знайти площу трикутника зі сторонами 4 5 і 6 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Даня.

Ответ:

за формулою Герона:

S =  \sqrt{p(p - a)(p - b)(p - c)} \\ p- півпериметр \\ p =  \frac{a + b + c}{2}   \\ a = 4 \: см \:  \: ;b = 5 \: см \ \:; c = 6 \: см \\ p =  \frac{4 + 5 + 6}{2}  = 7.5 см\\

S= \sqrt{7.5 \times (7.5 - 4)(7.5 - 5)(7.5 - 6)}  =  \sqrt{7.5 \times 3.5 \times 2.5 \times 1.5}  =  \sqrt{98.4375} =9.92 см²