Точки A,B,C лежать на одній прямій,причому AB=19см,AC=12см,BC=7см.Яка з точок лежить між двома

іншими? (Срочно!)

Ответы на вопрос

Отвечает Нишанов Ильмир.

Ответ:

точка С

Объяснение:

АВ найбільший відрізок, який складається з двох маленьких АС і ВС, тобто АВ = АС + ВС, точка С ділить його на ці відрізки

Перевіримо: чи АВ = АС + ВС

19 = 12 + 7

19 = 19

рівність справджується , отже точка С лежить між точками А і В