Найменша сторона чотирикутника дорівнює 12 см, а кожна наступна сторона у 1,5 рази більша за

попередню.очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лана.

Ответ:

12;18;27;40,5.

Объяснение:

12*1,5=18

18*1,5=27

27*1,5=40,5

Отвечает Комиссаров Ярослав.
2 сторона-18см
3 сторона 27см
4 сторона 40,5см напевно