Середня лінія PK у трикутнику ABC дорівнює 2,5 см. Знайти довжину сторони AC, якщо PK||AC​


Ответы на вопрос

Отвечает Кобляков Женя.

Ответ:

5см

Объяснение:

середня лінія дорівнює половині основи. середня лінія РК.

основа АС.

2РК=АС

АС=2×2,5=5(см)