Знайдіть значення x, при якому вектори m(50;x) і n(x;18) колінеарні.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Мадамин.

Ответ:

х=30

Объяснение:

50/х = х/18

х=(50×18)/х | × х

х²=900

х=30