Знайдіть невідомі кути трапеції abcd з основами ad і bc якщо кут B=160° кут D=70°


Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

Ответ:

A = 20

C =  110  

Объяснение:

Так як основи трапеціїї паралельні, то сума відповідних кутів 180 градусів, тоді

A + B = 180; A = 180 - B = 180 - 160 = 20

C + D = 180;C = 180 - D = 180 - 70 =  110