У прямокутній трапеції гострий кут дорівнює 60, а більша основа - 10 см, більша бічна сторона - 8

см. Знайдіть меншу основу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ:

ВС=6см

Объяснение:

Дано

ABCD- прямоугольная трапеция.

CD=8 см боковая сторона.

AD=10 см нижнее основание

<D=60°

BC=?

Решение.

cos60°=KD/CD

1/2=KD/8

KD=8/2=4см

АК=AD-KD=10-4=6см.

ВС=АК=6см.