Які з наведених відрізків є сторонами подібних трикутників? A: 3 см. 6см. 9см. і 11см. 18см.

18см.Б: 3 см. 5см. 7см. і 6см. 10см. 12см.В: 2 см. 4см. 5см. і 15си. 12см. 24си.Г: 11см. 12см. 13см. і 22см. 24см. 26см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

Г

Объяснение:

22/11= 2

24/12= 2

26/13= 2