Задано координати вершин трикутника, знайти: 1) рівняння сторін трикутника; A ( 1, 4); B( 4, 1);

C(-1, 3);

Ответы на вопрос

Отвечает Корейша Дмитрий.

Объяснение:

x=1+1/2=2, y=4+1/2=5

x=4+(-1)/2=5, y=1+3/2=4