Y-3x-4x-0 =17234- 23x


Ответы на вопрос

Отвечает Ашуев Антон.

Відповідь:

y - 3x - 4x - 0 = 17

7x - y = -17

x = (-17+y)/7

y = 17/7x

З вашого запису нічого не зрозуміло, перегляньте чи правильно записано