Сторони трикутника відносяться як 3:4:5. Знайдіть периметр подібного йому трикутника, якщо одна зі

сторін дорівнює 15 см і є найбільшою

Ответы на вопрос

Отвечает Минкина Алия.

Відповідь:

36 см

Пояснення:

Відношення сторін в подібних трикутниках зберігаються , тому най більха сторона 5х=15см

х=15:5=3(см)

Р= 5х+4х+3х=12х=12*3=36(см)36 см