13. б) Складіть рівняння прямих, що проходять через точку А(-2; 3) і утворюютьз осями координат

кути, тангенси яких дорівнюють 0,5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Ксюша.

пусть уравнения кривых будут иметь вид y = kx + b

1 вариант : k = tga = 0.5

y = 0.5x + b

3 = -1 + b

b = 4

y = 0.5x + 4

2 вариант : k = -tga = -0.5

y = -0.5x + b

3 = 2 + b

b = 1

y = -0.5x + 1