у рівнобедреному трикутнику ABC бічна сторона менша за основу на 5 см знайти сторони цього

трикутника якщо його периметр 26 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Муслимов Эмрах.

AB=x

AC=x+5

P=26

BC=AB=x

AB+AC+BC=26

x+x+5+x=26

3x=21

x=7

BC=AB=x=7(см)

AC=x+5=7+5=12(см)