588. Знайдіть суму кутів правильного т-кутника, якщо:а) n = 5; б) n = 8; в) n = 10; г) п = 18.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Никита.

Теорема: (n-2)*180°

а) (5-2)*180°=3*180°=540°

б)(8-2)*180°=6*180°=1080°

в)(10-2)*180°=8*180°=1440°

г)(18-2)*180°=16*180°=2880°

Лучший ответ ПЛИС