. Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють: 1) 6 см і 8 см; 2) 4

см і 1 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Штонда Александр.

1) 6²+8²=36+64=100

Ответ:10

2)4²+1²=16+1=17

Ответ:√17