Знайдіть обєм правильної чотирикутної піраміди, бічне ребро якої утворює з площинию основи кут 60°

а сторона основи дорівнює 8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкова Виктория.

Ответ:

256√6/3 см³

Объяснение:

Sосн=АВ²=8²=64 см² площадь квадрата.

АС=АВ√2=8√2 см.

ОС=АС:2=8√2:2=4√2 см.

tg<SCO=SO/OC

tg60°=√3

√3=SO/4√2

SO=4√2√3=4√6 см. высота пирамиды.

V=1/3*Sосн*SO=1/3*64*4√6=256√6/3 см³