З точки до прямої проведено дві похилі, проекції яких на цю пряму дорівнюють 5 см і 9 см. Знайти

довжини похилих, якщо їх сума дорівнює 28см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шилков Матвей.

Ответ:

висоту точкі над площиною   визначим з двох Δ

h^2=a^2-5^2=(28-a)^2-9^2

a^2-25-784+56a-a^2-81=0

56a=890; a=890/56=16 см перша похила

в=28-16=12 см - друга похила

Объяснение: