...З точки до кола проведено дотичну AD D-точка дотику.Знайдіть відстань від точки А до

центрального кола,якщо радіус кола дорівнює 12см,а довжина відрізка AD-16см ​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

АO=20см

Объяснение:

<ADO=90°, так как АD- касательная.

∆ADO- прямоугольный треугольник.

По теореме Пифагора

АО=√(AD²+DO²)=√(16²+12²)=√(256+144)=

=√400=20см