Знайди значення виразу: в) , якщо m=-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

 - m {}^{2}  + 2m - 4 - 3m - 6 + 2m {}^{2}  + m = m {}^{2}  - 10.

При m = - 5 :

( - 5) {}^{2}  - 1 0 = 25 - 10 = 15.

Ответ: 15.