Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 73*,а один з кутів трикутника, не суміжний з ним

-27*.Знайти інші кути трикутника. РОЗГОРНЕНУ ВІДПОВІДЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Подтабачная Яна.

Ответ:

46°  107°

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, не суміжних з ним.

нехай ∠1=х°,  ∠2=27°;  х+27=73;  х=46

∠1=46°,  ∠2=27°  ∠3=180-73=107°