Периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 221 см, а його сторони відносяться як 3 : 7. Знайти

сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пух Ашот.

Ответ:

39 см   91 см   91 см

Объяснение:

Нехай основа 3х см,  бічні сторони по 7х см, тоді

3х+7х+7х=221

17х=221

х=13

Основа 13*3=39 см,  бічні сторони  по 7*13=91 см.