Один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 30°, а різниця гіпотенузи й меншого катета-5см.

Знайдіть ці сторони трикутника.​.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Севастьян.

Ответ:

Дамо трикутнику назву. тр. АВС, де кут С=90, В=30, Катет СВ=5см.Знайти кут А: А дорівнює= 90-кут В, = 90-30=60.

Зн гіпотенузу. За теоремою, гіпотенуза дорівнює половині катета, отже гіпотенуза =5*2=10см

В: кут А=60 градусів

Гіпотенуза АВ=10см

Объяснение: