Точка дотику вписаного у рівнобедрений трикутника кола поділяє бічну сторону цього трикутника на

відрізки 5см і 6см рахуючи від основи.знайти периметр цього трикутника.Пж Памагите дайте хароший ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Основа трикутника:

5+5=10см.

Бiчна сторона:

5+6=11см.

Периметр:

P=10+2×11=32 см.