Точка дотику вписаного у рівнобедрений трикутник кола поділяє бічну сторону цього трикутника на

відрізки 5 см і 6 см, рахуючи від основи. Знайти периметр цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Александра.
Основание треугольника 
5+5 = 10 см
Боковая сторона
5+6 = 11 см
Периметр
P = 10 + 2*11 = 32 см