Сторона рівностороннього трикутника 8 см. Знайти його площу


Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Анастасия.

Ответ:

16√3см²

Объяснение:

S=a²√3/4, где а-сторона треугольника.

S=8²√3/4=64√3/4=16√3см²

Отвечает Тарноруцкая Ангелина.
Корінь з 3 поділити на 4 і помножити на 8^2 = 16 корнів з 3