Дано точки В(–6; 3)і К(2; –1) симетричні відносно точки О. Знайдіть координати точки О


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Костя.

Ответ: хо=(хк-хь)*0,5+хь=0,5*(2+6)-6=4-6=-2. Координата уо=(уь-ук)*0,5+ук=0,5*(3+1)-1=2-1=1.

Ответ: О(-2;1).

Объяснение: