Знайти площу сектора круга радиус якого 4 см якщо видповидний йому центральний кут дорівнюе 120°​


Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Вероніка.

Ответ:

16/3 пі

Объяснение:

S(сектора)=а/360*S=a/360*pi*R2, де а - центральний кут

тому, Sc=120/360*4*4*pi=16/3pi (см2)