точка дотику вписаного в рівнобедрений трикутник кола ділить його бічну сторону на відрізки, які

дорівнюють 3 см та 4 см, якщо рахувати від основи. знайди периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Котельникова Мария.

Ответ:

∆ABC- рівнобедрений AB=BC

AB BC AC- дотичні

дотичні що виходять з однієї точки рівні AL=AK BM=BL CM=CK

AL=3 см CM=3 см BL=4 см BM=4 см- за умовою AB=3+4=7 AB=BC=7 см AL=AK=3 см BL=BM=4 см CM=CK=3 см AC=3+3=6 P=7+7+6=20 см