Знайдіть площу прямокутного трикутника, якщо висота, проведена до гіпотенузи, ділить її на відрізки

2 см і 8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

гіпотенуза=10см

За висотою в прямокутному трикутнику

H²=8*2

H=4см

S= 1/2h*c= 2*10=20см