1.Знайдіть площу;А) прямокутника зі сторонами 4 см і 8 смБ)квадрата зі стороною 7 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Настя.

Ответ:

А) 4•8=32

Б) 7²=49

Объяснение:

Формула площі прямокутника S=a•b

Формула площі квадрата S=a²

Отвечает Малев Миша.

Ответ:

a)S=32 cm^{2}

б)S=49cm^{2}

Объяснение:

А)

а=4см, в=8см

S=a*b   S=32 cm^{2}

Б)

а=7см в=7см

S=a*b S=49cm^{2}