розв'язати прямокутний трикутник (знайти усі кути та сторони трикутника). при умові, що АВ=14см,

АС=8см​

Ответы на вопрос

Отвечает Качкин Данёк.

вам нужно гипотенуза? если так то ответ:√14^2+8^2=14+8=22