Знайдіть площу трткутника,якщо висота дорівнює 9см,а сторона до якої проведено висоту-14см


Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.
Ответ:
63 см^2
Объяснение:
S=1/2*a*h
S=1/2*14*9=7*9=63 см^2