Висота AH рівнобедреного трикутника ABC (AB=BC) ділить сторону BC на відрізки BH=24 см і HC=1 см.

знайдіть площу трикутника ABC.

Ответы на вопрос

Отвечает Бургарт Иоганс.

Ответ:

87,5 см²

Объяснение:

S=½ah, Sabc=BC×AH, BC=BH+HC=24+1=25, BC=AB=25, ∆ABC-прямокутний. За теоремою Піфагора: AH²=AB²-BH²=625-576=49, AH=√49=7

Sabc=½25×7=87,5(см²)