Укажіть відстані між центрами кіл, якщо вони мають зовнішній дотик та їх радіуси дорівнюють R1=3 ;

R2=4 ??

Ответы на вопрос

Отвечает Строк Женя.

Розв'язання:

Якщо кола мають зовнішній дотик, то їх радіуси утворюють відрізок довжиною OO1(відстань між центрами кіл)

OO1 = R1+R2

OO1 = 3+4 = 7

Відповідь: 7