Площа трапецийи доривнюэ 36 см квадратных а висота трапецийи доривнюэ 6 см знайдить основу

трапецийи якщо йийи основа доривнюэ 7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

a = 4 см

b= 2 * 4 см = 8 см

h= ?

 

s=(a+b)*h/2

s= (4 +8) * h/2

s= 12 * h/2 /*2

2s = 12 * h /:12

h= 2s /12

h= 72/12

h=  6см