20 балів!!! У трикутнику одна зі сторін дорівнює 12 см, а прилеглі до неї кути дорівнюють 120° і

45°.Знайдіть висоту трикутника, проведену до даної сторони. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Глеб.

Другой угол:

180-(120+45)=180-165=15

По теореме синусов:

  \displaystyle \frac{12}{ \sin(15) }  =  \frac{a}{ \sin(45) }

а≈13

Другую сторону:

 \displaystyle \frac{13}{ \sin(45) }  =  \frac{b}{ \sin(60) }

b≈16

13²-x²=16²-(12-x)²=y²

y≈1,5411

Ответ:1,5411.