Знайдіть периметр трикутника, якщо одна з його сторін дорівнює 5 см, друга - на 3 см більша, а

третяна 3 см менша від суми перших двох сторін.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смотрин Вова.

Ответ:

23 см

Объяснение:

5+3=8 (см) друга сторона

5+8=13 (см) сума двох сторін

13-3=10 (см) третя сторона

5+8+10=23 (см) периметр