Знайти площу трикутника , основа якого 12 см ,а висота до неї 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

36 см^2

Объяснение:

Формула 1/2*a*h  1/2*12*6= 6*6=36