Основи рівнобічної трапеції 18 см і 30 см, а її висота 10 см. Знайдіть діагональ трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Марвина Мая.

Объяснение:

1) АН=ЕД ( по св-ву высот, проведенных к основанию равнобед. трап.)

АН=ЕД=(30-18)÷2=6 см

2) НД=АД-АН=30-6=24 см

3) По теореме Пифагора:

ВД^2=ВН^2+НД^2

ВД^2=100+576=676

ВД=√676=26 см