Знайдіть площу трикутника якщо його сторона дорівнює 16,5 см а висота проведена до цієї сторони 8,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.

AC = 16,5 см, ВМ = 8,8 см

S= АС×ВМ÷2

S = 16,5×8,8÷2=72,6