висота прямокутного трикутника проведена з вершини прямого кута ділить гіпотенузу на відрізки 19 см

і 4 см. Знайдіть площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Копылов Никита.

Ответ:

23√19см²

Объяснение:

СК=√(ВК*АК)=√(19*4)=2√19 см

AB=AK+KB=4+19=23см

S=1/2*CK*AB=1/2*2√19*23=23√19 см²