площа паралелограма дорівнює 243 см² а одна з його сторін 27 см. Знайти висоту проведену до цієї

сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.

Ответ:висота =9 см

Объяснение:S=ha*a

h=S/a

h=243/27=9см