накресліть трапецію основи якої 4 см і 2 см а висота 3 см .Знайдіть площу цієї трапеції. Будь ласка

допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмин Иван.
Площадь трапеции равна половине суммы оснований, умнаженная на высоту к основаниям. 1/2*(4+2)*3=9
Отвечает Миронов Николай.

Ответ:

щоб дізнатися площу трапеції потрібно перемножити основи , поділити цей добуток на два і помножити на висоту

отже , 4+2=6

6/2=3

3*3=9 см

в-дь:9 см