Площа трапеції дорівнює 24 см² одна з її основі 5 см а висота 4 см. знайдіть другу основу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Бесштанько Ангелина.

Ответ:

7см

Объяснение:

Дано:

Трапеция

S=24см²

а=5см

h=4см

b=?

Решение

S=h(a+b)/2

b=2*S/h-a=2*24/4-5=12-5=7см