Одна зі сторін трикутника дорівнює 9 см, а висота, проведена до неї становить 10 см. Знайдіть площу

трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романцова Евгения.

Ответ:

45см²

Объяснение:

Дано:

Треугольник

а=9см основание

h=10 см высота проведенная к стороне а.

S=?

Решение

S=1/2*a*h

S=1/2*9*10=45см²