пряма паралельна основі трикутника відтинає від нього трикутник, сторони якого у три рази менші від

сторін даного трикутника .Знайти площу даної трапеції якщо площа заданого трикутника дорівнює 27 см^2

Ответы на вопрос

Отвечает Ердибаев Нургиса.

Сторона відтинає подібний трикутник (за трьома кутами).

Відношення площ подібних фігур дорівнює коефіцієнту подібності. Тому площа відтятого трикутника дорівнює (1/3)^2 \cdot 27=\dfrac{1}{9} \cdot 27=3 см. Тоді решта площі первісного трикутника дорівнює 27–3=24 см².